مهلت شرکت در فراخوان دیوارنگاری خیابان کارگر با موضوع «کار و کارگر» تمدید شد

پس از انتشار فراخوان دیوارنگاری با موضوع «کار و کارگر» و با توجه به استقبال هنرمندان از این رویداد هنری،به منظور ایجاد فرصت بیشتر برا این هنرمندان، سازمان زیباسازی شهر تهران مهلت ثبت نام و ارسال آثار به این فراخوان را تمدید کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ مهلت شرکت و ارسال آثار به این فراخوان تا ساعت 24جمعه نوزدهم اردیبهشت ماه تمدید شده است و علاقه مندان می توانند تا پایان تاریخ اعلام شده در این رویداد هنری شرکت کنند.

بر اساس آنچه در متن فراخوان آمده است: محل های جانمایی طرح دیوارهای محدوده خیابان کارگر جنوبی، پایین تر از بلوار کشاورز به نشانی های: 1 - کارگر شمالی جنوب به شمال 50 متر بالاتر از میدان انقلاب، دیوار شماره 2- خیابان کارگر جنوبی شمال به جنوب بعد از چهار راه لشگر، دیوار شماره 3- خیابان کارگر جنوبی شمال به جنوب 100 متر پائین تر از میدان انقلاب و دیوار شماره 4- خیابان کارگر جنوبی شمال به جنوب بعد از میدان پاستور جنب پمپ بنزین تعیین شده‌اند.
گفتنی است، در حال حاضر ثبت‌نام و ارسال تصویر آثار، فقط از طریق ایمیل فراخوان به نشانی farakhan.kargar@gmail.com امکان پذیر است و مهلت ثبت نام پس از پایان تاریخ یاد شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه