فائزه نوروزی: سالانه بهارستان یک اقدام مهم شهری است

فائزه نوروزی معتقد است، سازمان زیباسازی شهر تهران با سالانه بهارستان راه را برای هنرمندان به ویژه جوانان باز کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، فائزه نوروزی از هنرمندان بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان، درباره اثرش گفت: طرح من محدوده نیایش تا میدان ونک اجرا شد که یک طرح فانتزی و تزئینی است تا عموم مخاطبان و حتی کودکان با آن ارتباط برقرار کنند.
نوروزی در ادامه بیان کرد: در این اثر از رنگ‌های خیلی شاد استفاده کردم. در دو طرف تصویر دو موش دیده می‌شوند که در دستشان گل قرار دارد. همچنین بیش‌تر از رنگ‌های آبی، بنفش، سبز، زرد، صورتی، قرمز و...استفاده کردم.
این هنرمند درباره بهارستان سال 99 گفت: عید نوروز برای همه ایرانیان مهم است و تخم مرغ رنگی یک نماد از این هید باستانی است به همین دلیل تخم مرغ‌های رنگی حس و حال شهر را تغییر می‌دهند.
وی تاکید کرد: بهارستان اقدام مهمی است که از سوی شهرداری و سازمان زیباسازی برگزار می‌شود. این رویداد راه را برای هنرمندان به ویژه جوانان باز کرده است، زیرا من از نزدیک شاهد بودم که دانشجویان با چه علاقه‌ای در بهارستان امسال کار می‌کردند.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه