فاطمه محمدی: بهارستان،شهر را برای سال جدید آماده می‌کند

فاطمه محمدی می‌گوید سالانه هنرهای شهری بهارستان، شهر را برای سال جدید آماده می‌‌کند تا شهروندان احساس بهتری داشته باشند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، فاطمه محمدی از هنرمندان بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان، گفت: یکی از ویژگی‌های مهم بهارستان این است که حضور هنرمندان کنار هم سبب می‌شود تا آنها از نزدیک با هم و با آثار یکدیگر آشنا شوند.
وی افزود: همانگونه که در ایام سوگواری، شهر عزادار می‌شود پس در ایام شادی و نوروز باید فضای شهر را طوری عوض کنیم که نشان‌دهنده جشن باشد. هنرمندان هم در بهارستان شهر را برای سال نو و جشن آماده‌ می‌کنند.
محمدی در ادامه بیان کرد: به نظرم هنرمندانی که در این سالانه‌ها شرکت می‌کنند باید از لحاظ مالی تامین شوند تا بتوانند با خیال راحت فعالیت کنند.
این هنرمند درباره اثرش در بهارستان سال 99 توضیح داد: طرح من با رنگ اکریلیک در خیابان فیاضی اجرا شد که یک طرف تخم مرغ یک زن است که روی سرش یک سبزه قرار دارد و ترکیب‌بندی رنگ‌ها در آن زیاد است. طرف دیگر تخم مرغ رنگی هم یک زن سینی پری از سیب را بالای سر دارد و برای تزئین از برگ و گل در آن استفاده کردم.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • حیات شبانه تهران چالش‌هایی را پیش‌ روی مدیران شهری قرار داده است. چالش‌هایی که گاه موجب نادیده گرفتن این نیاز طبیعی ساکنان کلانشهری چون تهران می‌شود. شب‌های تهران چه جایگاهی در نگاه مدیریت شهری دارد؟…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه