سمیه بیگدلی: سطح آثار بهارستان بالا رفته است

سمیه بیگدلی می‌گوید آثاری که در بهارستان سال 99 ارائه شده‌اند نسبت به سال‌های گذشته در سطح بالاتری قرار دارند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سمیه بیگدلی که در بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، گفت: تا جایی که در جریان هستم کارهایی که امسال ارائه شده، نسبت به سال‌های گذشته در سطح بالایی دارند در نتیجه اگر این روند ادامه یابد فضای شهر به کمک آثار هنری حال و هوای بهتری پیدا می‌کند. البته زمانی‌که مردم از نزدیک ببینند که هنرمندان در فضای شهری این آثار را می‌سازند بیشتر به هنر گرایش پیدا می‌کنند.
وی افزود: خوشبختانه سالانه بهارستان به خوبی برگزار می‌شود زیرا هم به فضای شهری و شهروندان و هم به هنرمندان کمک می‌کند. امیدواریم این رویداد در سال‌های آینده نیز بهتر برگزار شود.
این هنرمند در ادامه درباره اثرش توضیح داد: طرح من پائین تر از چهارراه پارک وی با رنگ اکریلیک اجرا شد که بر روی این تخم مرغ رنگی چند پرنده که روی گل نشسته‌اند را ترسیم کردم. هدفم این بود که در اثرم بیش‌تر طبیعت و حیوانات را نشان دهم و از رنگ‌های ترکیبی برای این اثر استفاده کردم.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • فصلنامه "تبلیغات" شماره هجدهم که در تیر ماه نود انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "نگاه زیباسازی، نگاهی مردمی" اختصاص داد       برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه