سارا علی بابایی: در بهارستان 99 به رنگ توجه ویژه‌ای شد

سارا علی بابایی از هنرمندان بهارستان سال 99 می‌گوید امسال به موضوع رنگ توجه ویژه شد و شهر به کمک رنگ‌های متنوع کاملا تغییر کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سارا علی بابایی از هنرمندان بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان، گفت: من همکاری‌های مختلفی با شهرداری داشتم و امسال تصمیم گرفتم در بخش تخم مرغ‌های رنگی شرکت کنم. طرح من در ورودی پارک ملت با رنگ اکریلیک اجرا شده و سعی کردم از طرح‌های قدیمی الهام بگیرم.
علی بابایی در ادامه بیان کرد: در دو طرف این تخم مرغ هفت بچه که نمادهای سفره هفت سین را در دست دارند، دیده می‌شود. همچنین از رنگ‌های قرمز، سبز، آبی، زرد، نارنجی برای این اثر استفاده کردم.
این هنرمند افزود: همه مردم با تخم مرغ‌های رنگی بهارستان آشنا هستند و هر سال نزدیک عید منتظر هستند تا این تخم مرغ‌ها فضای شهر را تغییر دهند. امسال هم به موضوع رنگ توجه ویژه شد و مخاطبان با طرح‌های متفاوتی رو به رو شدند که شهر به کمک رنگ‌های متنوع این آثار کاملا تغییر کرده است.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه