زهرا حجت شمامی: تعامل بین مخاطب و هنرمند ضروری است

زهرا حجت شمامی از هنرمندان بهارستان سال 99 می‌گوید باید بین هنرمند و مخاطبان یک تعامل هنری وجود داشته باشد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، زهرا حجت شمامی که در بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، گفت: من سال‌ها کار گرافیک و تصویرسازی کرده‌ام و به همین دلیل وقتی با رویداد بهارستان آشنا شدم خیلی از آن رضایت داشتم و تصمیم گرفتم که در این سالانه شرکت کنم.
حجت شمامی در ادامه بیان کرد: باید بین هنرمند و مخاطبان یک تعامل هنری وجود داشته باشد. متاسفانه امروزه با وجود پیشرفت برای ساخت آثار هنری از موادی استفاده می‌شود که اصلا مناسب نیستند، در نتیجه می‌خواستم ارائه کارم را با بهترین مواد انجام دهم.
این هنرمند درباره اثرش در بهارستان 99 توضیح داد: طرح من پایین‌تر از چهارراه پارک وی اجرا شد که از طرح‌های قدیمی ایرانی الهام گرفتم. در دو طرف تخم مرغ طرح موش دیده می‌شود و از رنگ‌های بنفش، صورتی و...استفاده کردم. در این کار تصمیم گرفتم در جاهایی از نقش‌های فانتزی بهره بگیریم و مطمئن هستم این کار برای مخاطبان جذاب است و به سمت آن جذب می‌شوند.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • واژه « هویت» امروزه در برخورد با مسائل مرتبط با معماری و شهرسازی در شمار واژگان پرمصرف قرار گرفته است. هویت شهر در ابتدا مفهومی قابل درک آنهم بصورتی سهل و ممتنع بنظر می رسد.…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه