حنانه ملک‌پور: رویکرد اجتماعی در هنرهای شهری تامل برانگیز است

حنانه ملک‌پور می‌گوید تاثیرگذاری اثر هنری در شهر خیلی مهم است زیرا فردی که در طول روز خسته است با دیدن این آثار باید انرژی مثبت بگیرد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، حنانه ملک‌پور از هنرمندان بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان، گفت: تاثیرگذاری اثر هنری که در شهر ارائه می‌شود خیلی مهم است زیرا شهروندانی که در طول روز خسته شده‌اند با دیدن این آثار باید انرژی مثبت بگیرد. همه ما نیز در خانه‌های‌مان از بهترین و زیباترین وسایل استفاده می‌کنیم زیرا به زیبایی اهمیت می‌دهیم.
ملک‌پور در ادامه بیان کرد: اگر آثاری که در شهر ارائه می‌شوند همراه با رویکرد اجتماعی و پیام‌های فرهنگی باشند تاثیرگذاری بیشتری در جامعه خواهند داشت.
وی تاکید کرد: هنرمندان باید در سالانه بهارستان توجه داشته باشند تا از رنگ‌های شاد استفاده کنند زیرا چهره شهر بسیار غمگین و گرفته است.
او درباره اثرش در بهارستان سال 99 توضیح داد: در دو طرف تخم مرغ رنگی طرح قاب عکس دیده می‌شود که یک زن و مرد به شکل گربه هستند و عکس‌های دوران نامزدی، ازدواج و...آن‌ها به دیوار آویزان شده است.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه