رحمان پولادیان: زیباسازی در چند سال اخیر به فضای شهری بها داده است

رحمان پولادیان از هنرمندان بهارستان سال ۹۹ می‌گوید سازمان زیباسازی در چند سال اخیر به فضای شهری بها داده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، رحمان پولادیان که در بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، گفت: تخم مرغ‌های رنگی از اسم‌شان معلوم است که باید چگونه باشند. این تخم مرغ‌ها باید حال و هوای بهاری داشته باشند و بیانگر تازگی و رشد باشند.
پولادیان در ادامه افزود: امسال به موضوع رنگ بیش‌تر توجه شده بود و هنرمندان باید از رنگ‌های شاد استفاده می‌کردند تا فضای شهر به خوبی تغییر کند.
این هنرمند درباره سالانه بهارستان بیان کرد: کیفیت آثار و هنرهای محیطی در چند سال اخیر بالا رفته و سازمان زیباسازی در به فضای شهری بها داده است، این موضوع هنرمندان را نیز به تلاش وادار می‌کند.
وی در ادامه درباره اثرش توضیح داد: طرح من ورودی صدا و سیما اجرا شد و در مجموع یک طرح ساده و دور از پیچیدگی است. برای این تخم مرغ از رنگ‌های شاد و بهاری استفاده شد که چند رنگ را با هم ترکیب کردم و یک سری عدد نیز در تصویر دیده می‌شود.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • واژه « هویت» امروزه در برخورد با مسائل مرتبط با معماری و شهرسازی در شمار واژگان پرمصرف قرار گرفته است. هویت شهر در ابتدا مفهومی قابل درک آنهم بصورتی سهل و ممتنع بنظر می رسد.…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه