ریحانه زرنوشه فراهانی: بهارستان راه را برای هنرمندان جوان باز کرده است

ریحانه زرنوشه فراهانی می‌گوید سالانه بهارستان راه را برای هنرمندان جوان باز کرده و من از نزدیک شاهد بودم هنرمندان با چه اشتیاقی در این رویداد فعالیت می‌کنند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی، ریحانه زرنوشه فراهانی از هنرمندان بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان،درباره اثرش گفت: به طور کلی کار من متفاوت است و در تخم مرغی که ارائه دادم از رنگ‌های متنوع استفاده کردم.
وی افزود: طرح من ورودی پارک ملت اجرا شد که رنگ زمینه آن آبی است. در یک طرف تخم مرغ تصویر دو نفر دیده می‌شود که چمدان در دست دارند و در حال رفتن به سفر هستند. در طرف دیگر تصویر نیز دو کودک شاد و خندان حضور دارند. برای این طرح از رنگ‌های آبی، بنفش، صورتی، زرد، آبی، سبز و... استفاده کردم.
این هنرمند درباره بهارستان سال 99 بیان کرد: هنرمندان حرفه‌ای امسال آثار زیادی به این رویداد ارسال کردند و من مطمئن بودم تخم مرغ‌های رنگی بهارستان امسال شهر را زیباتر می‌کند.به طور کلی بهارستان راه را برای هنرمندان جوان باز کرده است تا آثار هنری خود را در شهر ارئه دهند و من از نزدیک شاهد بودم که هنرمندان با چه اشتیاقی فعالیت می‌کردند.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه