بهناز نعمتی: هنرهای شهری به مخاطبان سواد بصری می‌دهد

بهناز نعمتی از هنرمندان بهارستان سال 99 می‌گوید به تماشا گذاشتن آثار هنرمندان سبب می‌شود به مرور زمان سواد بصری مخاطبان بیشتر شود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، بهناز نعمتی که در بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، گفت: طرح من رو به روی کوچه شادی در خیابان ولیعصر اجرا شد که یک طرح شاد برای فصل بهار انتخاب کردم. زمینه این اثر آبی است و از گل برای تزئین استفاده کردم. همچنین گل‌هایی به رنگ قرمز دارد و فضای پر نشاطی برای آن انتخاب کردم که مناسب نوروز باشد.
نعمتی خاطرنشان کرد: به تماشا گذاشتن آثار هنرمندان در محیط شهری سبب می‌شود به مرور زمان سواد بصری مخاطبان بیشتر شود. بسیاری از تخم مرغ‌های رنگی بهارستان 99 مخاطبان را به آرامش دعوت می‌کنند و بهتر است از آثاری در فضای شهر استفاده کنیم که بیانگر مفهوم خوبی باشند.
این هنرمند در پایان گفت: اثر یک هنرمند همواره باید تاثیرگذار باشد، پس باید مخاطبان را با هنرهای شهری بیشتر آشنا کنیم تا همه از محیط‌های شهری لذت ببرند.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • حیات شبانه تهران چالش‌هایی را پیش‌ روی مدیران شهری قرار داده است. چالش‌هایی که گاه موجب نادیده گرفتن این نیاز طبیعی ساکنان کلانشهری چون تهران می‌شود. شب‌های تهران چه جایگاهی در نگاه مدیریت شهری دارد؟…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه