آزاده نظام‌دوست: سالانه بهارستان سالی چند بار برگزار شود

آزاده نظام‌دوست از هنرمندان بهارستان سال ۹۹ می‌گوید وظیفه همه هنرمندان این است که شهر روند رو به رشد داشته باشد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، آزاده نظام‌دوست از هنرمندان بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان، گفت: بهارستان 99 از سال‌های قبل بهتر بود و از نظر کیفیتی روند روی به رشد داشته است. من چند بار با سازمان زیباسازی کار کردم و به نظرم با اینکه فشار کار در این رویداد زیاد است ولی فرصت خیلی خوبی برای هنرمندان است. حتی شهرداری می‌تواند این سالانه را در سال چند بار برگزار کند.
نظام‌دوست در ادامه بیان کرد: همه ما عید نوروز را دوست داریم زیرا سال نو می‌شود و همراه خود شکوفایی و تازگی را به همراه می‌آورد. ما هنرمندان نیز در این رویداد شهرمان را نو می‌کنیم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: وظیفه همه هنرمندان این است که شهر روند رو به رشد با آثار هنری شهری داشته باشد. در بیشتر آثار بهارستان 99 از رنگ‌های شاد استفاده شده به خصوص سبز زیرا این رنگ نماد رشد و تازگی در بهار است.
این هنرمند درباره اثر خود توضیح داد: طرح من روبه روی ایستگاه خبرنگاران در خیابان ولیعصر اجرا شد که یک طرح شاد و فانتزی است. برای این اثر از طرح‌های ایرانی الهام گرفتم و در آن یک مرد نوید آمدن فصل بهار را می‌دهد. زنگ زمینه اثر آبی فیروزه‌ای است که برای تزئین آن از پرنده و گل استفاده کرده‌ام.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه