نرگس برومند: حتی کرونا هم نتوانست مانع برگزاری بهارستان 99 شود

نرگس برومند یکتا می‌گوید سالانه بهارستان با برنامه‌ریزی دقیق پیش می‌رود و امسال با وجود بحران ویروس کرونا به کار خود ادامه داد که نشان دهنده برنامه‌ریزی درست آن است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی زیباسازی شهر تهران، نرگس برومند یکتا هنرمندی که در بخش تخم‌ مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، گفت: متاسفانه فضای شهر تهران خیلی ماشینی شده است و شهروندان آن از طبیعت دور شده‌اند به همین دلیل دوست داشتم در اثری که در بهارستان سال 99 ارائه کردم، طبیعت حرف اول را بزند.
برومند یکتا در ادامه بیان کرد: در این طرح از پرنده و گل استفاده کردم زیرا چشم و روح ما به دیدن طبیعت بیش‌تر نیاز دارد. همچنین پرنده نماد رهایی و آزادی است که در شرایط کنونی آرزو می‌کنم همه در سلامت کامل باشند.
وی تاکید کرد: در این اثر از رنگ‌های سبز و زرد بیش‌تر استفاده شده است و سعی کردم نشان دهم بهتر است با طبیعت بیش‌تر ارتباط برقرار کنیم.
این هنرمند در پایان گفت: از محاسن سالانه بهارستان این است که با برنامه‌ریزی دقیق پیش می‌رود. امسال نیز شاهد بودیم که با وجود بحران شیوع ویروس کرونا، باز هم به کار خود ادامه داد که نشان‌دهنده برنامه‌ریزی درست آن است.
پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه