فرناز کاویانی: مردم باید هنرهای شهری را بشناسند

فرناز کاویانی از هنرمندان بهارستان سال 99 معتقد است، هنرمندان باید کاری کنند تا مردم با هنرهای شهری بیشتر آشنا شوند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، فرناز کاویانی که در بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، گفت: طرح من ورودی صدا و سیما سمت چپ با رنگ اکریلیک اجرا شد که بیش‌تر از طرح‌های ایرانی برای آن الهام گرفتم.
کاویانی در ادامه بیان کرد: در یک طرف تخم مرغ تصویر یک اسب و چند مرد ایستاده دیده می‌شود و طرف دیگر یک مرد نشسته است. سعی داشتم با این اثر مخاطب را با هنر ایرانی آشنا کنم زیرا هنر ایرانی بسیار غنی است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: طرح‌های امسال بسیار رنگی هستند و باعث می‌شوند مردم با دیدن آنها جنب و جوش داشته باشند. البته امسال به دلیل بیماری کرونا مردم کمتر در شهر تردد داشتند ولی من مطمئنم با آثار ارتباط برقرار می‌کنند.
این هنرمند افزود: کارهای امسال بیشتر تعاملی است و جنبه شادی هم دارد. به نظرم ما باید کاری کنیم تا مردم با هنر شهری آشتی کنند.
این هنرمند با اشاره به اینکه سطح آگاهی مردم با سالانه بهارستان بالا رفته است، گفت: سالانه بهارستان راه را برای هنرمندان باز کرده است و هنرمندان باید از این موضوع استفاده کنند و طرح‌های خود را در دید عموم قرار دهند.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • واژه « هویت» امروزه در برخورد با مسائل مرتبط با معماری و شهرسازی در شمار واژگان پرمصرف قرار گرفته است. هویت شهر در ابتدا مفهومی قابل درک آنهم بصورتی سهل و ممتنع بنظر می رسد.…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه