فریده سپاه منصور: بازتاب «بهارستان» میان مردم خوب بوده است

فریده سپاه منصور بازیگر پیشکسوت ویژگی سالانه هنرهای شهری بهارستان را در ایجاد روحیه میان شهروندان می‌داند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، فریده سپاه منصور بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون درباره برگزاری پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و تبعات زیباسازی معابر و میادین شهر، گفت: اجرایی شدن بهارستان در سال‌های اخیر، چهره زیبایی به شهر تهران بخشیده و باعث ایجاد روحیه و حال خوب در بین مردم و شهروندان شده است. به نظرم با توجه به تاثیرات مثبت این طرح فرهنگی و هنری، بازتاب‌های آن هم در میان مردم خوب بوده است
وی افزود: تاثیر و کارایی سالانه بهارستان و بازتاب‌های آن موجب شده که مسئولان شهری بر تداوم برگزاری این رویداد تاکید داشته باشند که اقدام خوبی در جهت زیباتر شدن شهرمان است.
این بازیگر با تاکید بر اتخاد راهکارهای مناسب برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا که امروز مردم را درگیر خود کرده، افزود: بهداشت فردی و مراقبت از خود در حین حضورهای ضروری در سطح شهر می‌تواند باعث کاهش شیوع و در نهایت نابودی این ویروس شود و امیدوارم همه بتوانیم با نهایت تلاش این موارد را اجرا کنیم.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه