عزت‌الله مهرآوران: بهارستان در میان مردم فرهنگ‌سازی می‌کند

عزت الله مهرآوران بازیگر باسابقه، ویژگی برجسته سالانه هنرهای شهری بهارستان را فرهنگ‌سازی در جامعه ذکر کرد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، عزت‌الله مهرآوران بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون درباره برگزاری پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و تاثیرات زیباسازی شهر گفت: رویدادهایی همچون بهارستان در مدت برگزاریشان توانسته‌اند بین مردم فرهنگ‌سازی ایجاد کنند و توجه مردم را به هنر در جهت زیبا کردن محیط شهری و محل زندگی جلب کند.
وی افزود: سالانه بهارستان با موفقیت این خواسته را محقق کرده و چند سالی است که برگزاریش ادامه دارد و در قالب آن هنر در زندگی روزمره مردم حضور موثری پیدا کرده است.
این بازیگر ضمن درخواست از مردم برای رعایت موارد بهداشتی در روزهایی که کشور با شیوع ویروس کرونا روبرو است، عنوان کرد: در شرایطی فعلی که همه جای دنیا درگیر ویروس کرونا شده، تنها راه رهایی از این ویروس ماندن در خانه و رعایت مسائل بهداشتی است.
پنجمین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1399 در سطح شهر تهران در بخش‌های مختلفی همچون تخم مرغ‌های رنگی، دیوارهای کوچک شهر من و هنرهای محیطی در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: گرافیتی- رویکردی انتقادی نویسنده: مسعود کوثری ناشر: دریچه نو تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت: 120.000 ریال نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه