مجتبی بهرامی: سالانه بهارستان از طرح‌های موفق و تاثیرگذار شهری است

مجتبی بهرامی معتقد است، سالانه بهارستان که به پنجمین دوره خود رسیده از جمله طرح‌های موفق و تاثیرگذار شهری است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مجتبی بهرامی خواننده باسابقه درباره برگزاری پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: فصل بهار نوشدن طبیعت را فراهم می‌کند و زیبایی طبیعت و زیبایی درو دیوار و سطح شهر می‌تواند چشم‌انداز بسیار زیبایی را در پیش روی مردم قرار دهد تا بتوانند حال و هوای خوبی در سال جدید داشته باشند.
بهرامی در ادامه تاکید کرد: در سال‌های اخیر مسئولین شهری به اهمیت استفاده از هنر در زیباتر شدن چهره شهر پی برده‌اند و در این زمینه اقدامات خوب و موثری انجام شده است.
این خواننده درباره بهارستان سال 99 گفت: سالانه بهارستان از جمله طرح‌های موفق و تاثیرگذار شهری است که باید هر سال نسبت به سال قبل وسیع‌تر در سطح شهر اجرا شود. البته این اقدام مهم باید در شهرهای دیگر هم صورت گیرد زیرا هنر باید در همه جا در جریان باشد.
لازم به یادآوری است، پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش2 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1389 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:60.000 ریال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه