زهرا سیدزاده: سالانه بهارستان راه را برای هنرمندان جوان باز کرده است

سیده زهرا سیدزاده از هنرمندان حاضر در سالانه بهارستان 99 معتقد است، این رویداد هنری راه را برای هنرمندان جوان باز کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سیده زهرا سیدزاده که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد درباره اثر خود گفت: طرح من در ضلع شمال شرق میدان راه آهن اجرا می‌شود که برای اجرای این طرح از رنگ اکریلیک استفاده کردم.
سیدزاده در ادامه بیان کرد: بخش تخم مرغ‌های رنگی یکی از بخش‌های مورد علاقه من در سالانه بهارستان است زیرا به کمک تخم مرغ‌های رنگی می‌توانیم شور و نشاط را در شهر به وجود آوریم.
این هنرمند افزود: در این طرح از نمادهای ایرانی از جمله پرنده و نقوش قدیمی ایرانی استفاده کردم، زیرا دوست داشتم حس و حال ایران قدیم را داشته باشد و پرنده هم نماد آزادی است.
وی در ادامه تاکید کرد: در این طرح از رنگ‌های شاد استفاده شده و رنگ پرنده‌ها سفید انتخاب شدند که نشانه آزادی است. همچنین در این طرح از رنگ‌های کرم، بنفش، قرمز، آبی، سبز و...استفاده شده است.
این هنرمند در پایان گفت: سالانه بهارستان راه را برای هنرمندان جوان باز کرده است و هنرمندان با طرح‌های متفاوت فضای زیبایی را در شهر به وجود می‌آورند.
لازم به یادآوری است، پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: کیفیت زندگی شهری ناشر: موسسه نشر شهر تهیه شده در: معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران شمارگان: 3000 جلد نوبت و سال انتشار: چاپ اول   بحث کیفیت زندگی، تاریخی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه