شیما میرشکاری: سازمان زیباسازی راهی برای ارائه هنر باز کرده است

شیما میرشکاری از هنرمندان سالانه بهارستان 99 می‌گوید سازمان زیباسازی راهی برای ارائه آثار هنری شهری باز کرده که هنرمندان با هنر خود می‌توانند به پیشواز بهار روند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، شیما میرشکاری از هنرمندان بخش تخم مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان درباره اثر خود توضیح داد: طرحی که اجرا کردم دارای رنگ‌های شاد و بهاری است و سعی کردم بیش‌تر از نمادهای ایرانی در آن استفاده کنم.
میرشکاری در ادامه بیان کرد: همچنین چون این طرح را برای فصل بهار انتخاب کردم، سعی داشتم نمادهایی از طبیعت از جمله درخت و گل در آن باشد. زمینه طرح آبی روشن است و از رنگ‌های دیگر مانند صورتی، سبز، زرد، قرمز و... هم در آن استفاده شده است.
این هنرمند خاطرنشان کرد: بخش تخم‌مرغ‌های رنگی سالانه بهارستان واقعا متفاوت و خاص است و در چند سال اخیر کاملا فضای شهری را تغییر داده است. بسیاری از شهروندان با آثار این بخش ارتباط برقرار کرده‌اند و این ارتباط سبب نزدیکی بیشتر بیننده به هنر خواهد شد.
وی در ادامه افزود: سازمان زیباسازی با رویدادهای مختلفی که برگزار می‌کند، راهی برای ارائه هنر باز کرده که هنرمندان با آثار خود می‌توانند به پیشواز بهار روند.
این هنرمند در پایان گفت: طرح‌هایی که سالانه بهارستان 99 اجرا می‌شود باید مخاطب را جذب کند زیرا اگر جذابیتی نداشته باشد چهره شهر را نه تنها زیبا نمی‌کند بلکه از لحاظ بصری چشم بیننده را خسته می‌کند.
لازم به یادآوری است، پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • هدف از طراحی شهری و مبلمان آن ایجاد محیطی خلاق و بالنده برای مردمی است که در آن زندگی می کنند. محیطی با گوناگونی بسیار، زمینه خلاقیت افراد جامعه را فراهم می کند و زمینه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه