ملیحه سعیدی: سالانه بهارستان هنر را به صورت گسترده پیش روی مخاطبان قرار داده است

ملیحه سعیدی می‌گوید رویدادهای هنری نظیر بهارستان که به وسعت شهر برگزار می‌شود؛ هنر را به صورت گسترده پیش روی مخاطبان قرار داده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، ملیحه سعیدی نوازنده پیشکسوت قانون درباره برگزاری پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: خیلی از هنرها عرصه‌شان محدود به گالری‌ها است که تعداد بازدیدکنندگان آنها هم بیش از چند هزار نفر نیستند و رویدادهای هنری نظیر بهارستان که با وسعت زیاد در شهر برگزار می‌شود؛ هنر را به صورت گسترده پیش روی مخاطبان قرار می‌دهد.
سعیدی در ادامه بیان کرد: این موضوع باعث رشد هنرهای تجسمی خواهد شد زیرا هم شهروندان با هنر آشنا شده‌اند و هم هنرمندان از تجربه مواجهه با مخاطب برخوردار می‌شوند و می‌توانند از نظرات آنها برای رشد کیفی آثارشان بهره بگیرند.
این هنرمند افزود: امیدوارم سازمان زیباسازی شهر تهران در طول سال هم در قالب رویدادهای دیگری امکان کار برای هنرمندان را به وجود بیاورد.
این نوازنده پیشکسوت قانون در پایان گفت: متاسفانه فضای شهری روز به روز آلوده‌تر می‌شود پس باید از هنر استفاده بیشتری کنیم و فضایی زیبا به وجود آوریم تا شهروندان با دیدن فضای شهری حس و حال بهتری را تجربه کنند.
لازم به یادآوری است، پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • فصلنامه "حرفه - هنرمند" شماره 37 که در تابستان 90 انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "پدیداری روح تاریخی در مجسمه های شهر" اختصاص داد        برای دریافت این مطلب می توانید اینجا را کلیک…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه