مهدی بادیه‌پیما: سالانه بهارستان باید گسترش یابد

مهدی بادیه‌پیما از هنرمندان سالنه بهارستان 99 عقیده دارد با توجه به موفقیت و اهمیت طرح بهارستان بایداین رویداد گسترده‌تر برگزار شود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مهدی بادیه‌پیما هنرمندی که در بخش تخم‌مرغ‌های رنگی پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، درباره اثرش توضیح داد: طرح من در تقاطع مترو مولوی اجرا شد و برای اجرای این طرح از رنگ اکریلیک استفاده کردم. در این اثر از طرح خانه‌های قدیمی و کاه‌گلی استفاده شده زیرا حس نوستالژی که به بیننده می‌دهد خیلی دلنشین است.
وی در ادامه بیان کرد: در این طرح از رنگ نخودی استفاده شده است و در این طرح آسمان کاملا صاف است و اثری از آلودگی نیست.
این هنرمند افزود: مسئولین با توجه به موفقیت و اهمیت سالنه هنرهای شهری بهارستان باید ضمن گسترش آن به اضافه کردن مسائل و استفاده از سایر هنرها هم توجه داشته باشند و از کارشناسان مربوطه نظر بخواهند و از مشورت‌شان بهره ببرند.
مهدی بادیه‌پیما در پایان گفت: امیدوارم با حمایت از این رویداد، هنرهای تجسمی بیش از پیش در جامعه دیده شود و از حالت موزه‌ای و گالری در آید و در بطن جامعه حضور داشته باشد.
لازم به یادآوری است، پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش2 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1389 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:60.000 ریال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه