امین‌الله رشیدی: بهارستان شرایط کار برای هنرمندان فراهم کرده است

امین‌الله رشیدی می‌گوید جوانان هنرمند به خصوص در حوزه‌های تجسمی نیاز به بازار کار دارند و رویدادهایی از جنس بهارستان این فرصت‌ را برای آنها فراهم می‌کند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، امین الله رشیدی خواننده پیشکسوت درباره برگزاری پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: یکی از مشکلات امروز جامعه ما بیکاری جوان‌هاست و جوانان هنرمند به خصوص در حوزه‌های تجسمی نیاز به بازار کار دارند.
رشیدی در ادامه بیان کرد: وظیفه ارگان‌های فرهنگی است که با حمایت سایر بخش‌های دولتی در قالب رویدادهایی از جنس سالنه هنرهای شهری بهارستان این فرصت‌ها را برای آنها افزایش دهند.
این خواننده پیشکسوت خاطرنشان کرد: هنرمندان عنصر خلاقیت را به سازه‌های شهری اضافه می‌کنند. همنشینی این هنر با تکنیک مهندسی می‌تواند شهر را جذاب کند. لذت و کارکرد در کنار هم می‌تواند در شهروندان شوق به وجود بیاورد و شهر را برای آنها پرجاذبه کند.
وی در پایان گفت: من از سازمان زیباسازی شهر تهران برای تلاش جهت بهبود وضعیت شهری تشکر و قدردانی می کنم و امیدواریم این رخداد مهم مانند چند سال گذشته ادامه داشته باشد.
لازم به یادآوری است، پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:کارنامه طرح­های مطالعاتی سازمان زیباسازی شهر تهران-89-1368 ناشر:پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش با همکاری پژوهشکده فرهنگ،…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه