محمود عزیزی: بهارستان 99 باعث افزایش روحیه شهروندان خواهد شد

محمود عزیزی کارگردان و بازیگر پیشکسوت معتقد استٰ در این روزها که ویروس کرونا روحیه جامعه را تضعیف کرده برگزاری سالانه بهارستان باعث می شود روحیه مردم افزایش پیدا کند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر محمود عزیزی کارگردان تئاتر، مدرس دانشگاه و بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درباره برگزاری پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و تاثیرات آن در وضعیت زیبایی معابرو میادین شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر مدیران شهری به درستی به این مسئله پی برده‌اند که هنر نقش غیرقابل کتمانی در تغییر چهره شهری دارد. استفاده از هنرهایی نظیر نقاشی، مجسمه‌سازی، گرافیک و... می‌تواند ضمن زیبا کردن شهر باعث ارتباط دوسویه میان مردم و هنرمندان شود به نظرم برگزاری سالانه بهارستان اقدام درستی است.
بازیگر "لیلی با من است" با مهم دانستن مقابله با ویروس کورنا و چالش‌های پیش آمده در خصوص شیوع این بیماری در آستانه سال 99، گفت: موقعی که قرار است رشد این بیماری با حضور حداکثری مردم در درون خانه‌ها انجام شود. زیبا و تمیز شدن چهره شهر که این روزها توام شده با ضدعفونی معابر ومیادین تاثیر دو چندانی دارد و می‌تواند باعث افزایش روحیه مردم شود.
عزیزی در پایان گفت: امیدوارم این روزهای تیره هرچه زودتر از کشور رخ ببندد و بهار با زیبایی‌هایش در کنار آثار هنری هنرمندان، امید و سرزندگی را در دل مردم شکوفا کند.
لازم به یادآوری است، پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • فصلنامه "حرفه - هنرمند" شماره 37 که در تابستان 90 انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "پدیداری روح تاریخی در مجسمه های شهر" اختصاص داد        برای دریافت این مطلب می توانید اینجا را کلیک…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه