میلاد کیایی: هنرمندان فضای شهری را با هنر خود تغییر می‌دهند

میلاد کیایی می‌گوید امیدواریم هنرمندان جوان در قالب سالانه بهارستان روزبه روز در کارشان پیشرفت داشته باشند و به کمک این هنرمندان فضای شهری تغییر کند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، میلاد کیایی نوازنده پیشکسوت سنتور درباره برگزاری پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: استفاده از هنر در زیبا شدن چهره شهر در موقعی که طبیعت هم مشغول بازسازی و سبز شدن است اتفاق مبارکی است و حس خوبی در بین مردم به وجود آورده است.
کیایی در ادامه بیان کرد: دیدن هر اثر هنری زیبا، تاثیر مستقیمی در روحیه گرفتن مردم دارد و در ضمن می‌تواند باعث شود با توان بیشتر با مشکلات‌شان مواجه شوند.
این نوازنده پیشکسوت سنتور تاکید کرد: متاسفانه شهر تهران در طول سال به دلیل تردد بی حد و حصر خودروها، موتورها و همچنین نابودی باغ‌ها و فضاهای سبز، سرد و بی‌روح شده است در نتیجه باید با تدبیر پیش رویم تا فضای شهری حال و هوای بهتری پیدا کند.
وی در پایان گفت: بر همین اساس با نقاشی معابر و دیواره‌های شهری و ارائه آثار محیطی می‌توان این سردی شهرمان را تحت‌الشعاع قرار داد و امیدوارم هنرمندان جوان که در این روزهایی سخت شیوع بیماری کرونا در تلاش برای زیباسازی شهر هستند در قالب سالانه بهارستان 99 هستند، روزبه روز در کارشان پیشرفت داشته باشند.
لازم به یادآوری است، پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب : مبلمان خیابان عنوان اصلی :  Street Furniture نویسنده: جاکوبو کراول  Jacobo Krauel انتشارات: LINKS سال چاپ : 2007 معرفی کتاب: از بدو شروع تمدن مدرن، مدنیت-بخشی به فضاهای عمومی شهر به موضوعی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه