مریم سعادت: زیبایی شهر می‌تواند حال مردم را خوب کند

مریم سعادت عقیده دارد، زیباشدن شهر با آثار هنری پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان می‌تواند حال مردم را خوب کند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مریم سعادت بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون درباره برگزاری پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و تاثیرات آن در جامعه گفت: برگزاری موفقیت‌آمیز سالانه بهارستان و زیباسازی فضای شهری در سال‌های گذشته با توجه به موفقیتش باعث استمرار این رویداد هنری شده است و امسال هم حضور هنرمندان جوان و با استعداد، کمک زیادی به نو و زیباتر شدن چهره شهرمان کرده است.
وی افزود: مردم و عموم شهروندان هم از این رویداد هنری استقبال می‌کنند و زمانی که نمادهای فصل بهار را در میادین و خیابان‌های بزرگ شهر می‌بیینند، لذت می‌برند.
سعادت در ادامه سخنانش با تاکید برشرایط متفاوت امسال کشور در خصوص شیوع ویروس کرونا متذکر شد: گسترش این ویروس خیلی‌ها را غافلگیر کرد و بهرحال تاثیرات زیادی روی زندگی و روحیه مردم داشته است، فکر می‌کنم بهارستان 99 و به تبع آن دیدن زیبایی شهری می‌تواند حال مردم را خوب و باعث افزایش روحیه آنها شود.
لازم به یادآوری است، پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • فصلنامه "حرفه - هنرمند" شماره 37 که در تابستان 90 انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "پدیداری روح تاریخی در مجسمه های شهر" اختصاص داد        برای دریافت این مطلب می توانید اینجا را کلیک…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه