هوشنگ توکلی: سالانه بهارستان در این روزها امید را در دل مردم زنده می‌کند

بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینمای کشور معتقد است؛ در این روزها که بخاطر شیوع ویروس کرونا مردم حال خوبی ندارند، آثار هنری سالانه بهارستان می‌توانند امید را در دل شهروندان زنده کنند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، هوشنگ توکلی کارگردان باسابقه تئاترو بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره برگزاری پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و تاثیرات آن در شهر گفت: هرکلان شهری برای توسعه پایدار و زیبا شدن چهره‌اش، نیازمند طرح‌های عمرانی با تکیه بر انواع هنرها است. چند سالی است که در شهر تهران هم در آستانه فصل بهار شاهد حضور هنرمندان جوان و خلق آثاری زیبا در فضای شهری هستیم که چهره شهرمان را در چنین ایامی زیبا و چشم‌نواز کرده‌اند.
این بازیگر با اشاره به همزمانی برگزاری بهارستان 99 با شیوع ویروس کرونا درباره اهمیت مبارزه همه مردم و مدیران با ویروس کورنا گفت: این روزها که تمام اخبار و اتفاقات کشور تحت تاثیر شیوع ویروس کورنا است، هم زمان شدن ویروس‌زدایی توسط نهاد‌های زیربط با زیبا شدن چهره شهر توسط سازمان زیباسازی شهر تهران وهنرمندان جوان و با انگیزه شرایط خوبی را برای مردم به وجود آورده که امید بیشتری در دل‌شان زنده شود.
توکلی در پایان گفت: در شرایط حال حاضر کشور رعایت مسائل بهداشتی با توجه به داشتن امید در دلها می‌تواند ما را از این بحران خارج کنند؛ امیدوارم تمام مردم با دلی آرام سال جدید را آغاز کنند.
لازم به یادآوری است، پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه کتاب های آموزش عمومی زیباسازی شهری ناشر: موسسه نشر شهر تهیه شده در معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران شمارگان: 3000 نسخه نوبت و سال انتشار: چاپ اول 1391…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه