چاپ کردن این صفحه

قطب‌الدین صادقی: توجه مدیران به اهمیت هنر در زندگی مردم جلب شده است

قطب‌الدین صادقی کارگردان باسابقه تئاتر معتقد است، سالانه هنرهای شهری بهارستان نشان داد که توجه مدیران برای استفاده از هنر در زندگی شهری جلب شده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر قطب‌الدین صادقی کارگردان تئاتر، مدرس دانشگاه و بازیگر سینما و تلویزیون درباره تبعات برگزاری پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و تاثیرات آن در وضعیت زیبایی معابرو میادین شهری گفت: زیبا شدن چهره شهر بزرگی مثل تهران به وسیله هنرهای مختلف این پیام مهم را در بردارد که مدیران شهری به اهمیت هنر در زندگی مردم و همچنین توجه مردم به هنرهای مختلف جلب شده است. به نظرم این کار بسیار مهم و ارزشمندی است چون می تواند بر فرهنگ شهرنشینی تاثیر مستقیم داشته باشد.
وی با اشاره به اهمیت مبارزه با ویروس کورنا که این روزها در کشور شیوع پیدا کرده است، افزود: یکی از موضوعات مهم در فرهنگ شهرنشینی توجه همه شهروندان به موضوعات بهداشتی است که می‌تواند بر زندگی تمام شهروندان تاثیر بگذارد و وقتی ما بتوانیم با هنر، فرهنگ شهرنشینی را نهادینه کنیم، مسلما از چنین بحران‌هایی که در این روزها با آن مواجهه هستیم راحت‌تر عبور خواهیم کرد.
وی در پایان گفت: خوشبختانه عزم جدی بین مردم و مسئولین برای مقابله با ویروس کورنا شکل گرفته و سالانه بهارستان 99 نیز نقش مهمی در این قضیه دارد و به پاکیزگی و زیبایی بیشتر شهر کمک می‌کند.
لازم به یادآوری است، پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران اجرا می‌شود.