مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران؛

منتخبان جشنواره نوروز 99 مشخص شدند

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: جشنواره نوروز 99 با حضور بیش از 200 هنرمند برگزار و منتخبان آن مشخص شدند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ دکتر برزین ضرغامی با بیان این مطلب افزود: در جشنواره نوروز 1357 اثر از 218 هنرمند رشته های گرافیک، خوشنویسی، نگارگری، عکاسی، تصویرسازی، کارتون و کاریکاتور، نقاشی و نقاشی خط خلق شد.

وی افزود: داوری آثار جشنواره نوروز در هشت رشته برگزار و نفرات اول تا سوم هر رشته و منتحبان این جشنواره مشخص شدند. همچنین علاوه بر این، آثار منتخب در رده های A،B،C هم آثار دسته بندی و رده بندی شدند. در رشته گرافیک با توجه به گستردگی آثار در دو بخش نوروز و اعیاد شعبانیه، در دو موضوع نفرات اول؛ دوم و سوم به طور جداگانه انتخاب شدند.

ضرغامی با تاکید بر اینکه آثار از کیفیت قابل توجهی برخوردار است، ادامه داد: در مجموع 186 اثر در رده A و 312 اثر در رده B و 212 اثر هم در رده C انتخاب شدند‌ هنرمندان برای آگاهی از اینکه آثارشان در چه رده‌ای قرار دارد می توانند با مراجعه به سایت سازمان زیباسازی از جزییات آن مطلع شوند.

برای مشاهده اسامی برگزیدگان بر روی آن رشته کلیک نمایید. گرافیک / تصویرسازی / نقاشی / نقاشی خط / خوشنویسی / عکاسی / کارتون و کاریکاتور / تذهیب و نگارگری

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه