فراخوان طراحی یادمان جان باختگان هواپیمای مسافربری اوکراین منتشر شد

سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد یادمانی را به یاد جان باختگان پرواز شماره 752 در فضای مناسبی از شهر تهران نصب کند و به همین جهت فراخوان طراحی یادمان جان باختگان هواپیمای مسافربری اوکراین منتشر شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ بهره مندی از آثار هنری در فضاهای شهری و ایجاد فضای ارتباطی این آثار با شهروندان، در طراحی منظر شهری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
از این رو سازمان زیباسازی شهر تهران با انتشار فراخوانی از هنرمندان و معماران دعوت کرد تا طرح های پیشنهادی خود را در قالب المان و مجسمه شهری با موضوع یادمان جان باختگان پرواز شماره 752 هواپیمایی اوکراین به این سازمان بفرستند.
بر اساس این گزارش؛ هنرمندانی که قصد دارند در این فراخوان شرکت کنند می توانند تا 30 اردیبهشت 1399 ثبت نام و طرح های خود را ارسال کنند.
ارتباط موضوعی و مفهومی ایده ها و طرح های ارائه شده با موضوع فراخوان، طراحی اثر متناسب با محل پیشنهادی و طراحی محیطی محل نصب و پایه از شرایط ارائه طرح در این فراخوان است.
داوری و انتخاب آثار براساس نگاه هنرمندانه، خلاق هنرمند، طراحی و اجرای حرفه‌ای از سوی شورای تخصصی آثار حجمی انجام و تایید نهایی طرح ها صرفاً از طریق بررسی ماکت اجرایی صورت می گیرد.
همچنین ماکت ارسالی باید از مصالح مقاوم باشد درغیر این صورت سازمان هیچ مسئولیتی در قبال سلامت ماکت نخواهد داشت.
بر اساس این گزارش؛ هنرمندان می توانند در مهلت تعیین شده، با مراجعه به واحد تأمین طرح مدیریت آثار حجمی و تحویل تصویر طرح پیشنهادی در قالب ماکت حجمی یا طراحی سه بعدی (در مورد پیشنهاداتی که به صورت فایل نرم افزاری ارائه می شوند، درصورت تایید ایده اولیه توسط شورای هنری، ارائه ماکت پیش از صدور رأی قطعی الزامی است)، ارائه توضیح و توجیه طرح پیشنهاد شده، ارائه مختصات و مشخصات اثر ( جنس اثر، ابعاد اثر، تکنیک ساخت و ....)، ارائه قیمت پیشنهادی و برآورد هزینه دقیق، رزومه مستند و تصویری هنرمند و تکمیل فرم ثبت نام؛ در این فراخوان شرکت کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش2 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1389 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:60.000 ریال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه