مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران:

تقدیر از کادر درمانی بیمارستان ها با اکران «ایران قدردان شماست»

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در خط مقدم مبارزه با کروناویروس هستند و به همین مناسب اکران هایی برای تقدیر از اقدام قهرمانانه آنان انجام شده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ دکتر برزین ضرغامی با بیان این مطلب افزود: همزمان با شیوع کروناویروس در شهر تهران و در برخی از استان های کشور و در راستای اقدامات گسترده این سازمان برای آگاهی بخشی درباره این بیماری، جملات آموزشی در شهر تهران اکران شد.
وی ادامه داد: از طرفی تعدادی از بیمارستان ها به عنوان بیمارستان معین درمان بیماران مبتلایان به کروناویروس با تمهیدات وزارت بهداشت مشخص شدند و در همین راستا تعدادی از پزشکان و پرستاران و کادر بیمارستانی این بیمارسان ها با جان فشانی و ایثار، خودشان را برای مواجهه و درمان این بیماری فداکارانه وقف کردند.
ضرغامی افزود: از این جهت سعی کردیم تا با اکران 40 سازه سیار در مقابل بیمارستان هایی از جمله بیمارستان مسیج دانشوری، شهدای یافت آباد و سایر بیمارستان هایی که به نوعی درگیر این بیماری هستند، از پزشکان و پرستاران و کادر بیمارستانی آنها قدردانی کنیم.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: شهرداری تهران در حرکتی مناسب اقدام به قدردانی از این عزیزان با عنوان «ایران قدردان شماست» کرد. این سازه ها از شب گذشته اکران شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:کارنامه طرح­های مطالعاتی سازمان زیباسازی شهر تهران-89-1368 ناشر:پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش با همکاری پژوهشکده فرهنگ،…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه