هنرمندان با شرکت در دوسالانه های دیوارنگاری به صورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند

مهدیه صفائی نیا هنرمند نقاش، گفت: با برگزاری دوسالانه های دیوارنگاری هنرمندان به صورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند و با هم صحبتی با آنها می توانند آشنایی بیشتری با خواسته و نیاز آنها پیدا کنند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ مهدیه صفائی نیا هنرمند نقاش حاضر در پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران با اشاره به ارایه طرح خود به این دوسالانه، گفت: طرحم مربوط به حوزه حمل و نقل از زمان های قدیم تا به امروز است.
وی افزود: این طرح پشت ایستگاه تاکسی و اتوبوسرانی اجرایی می شود به همین دلیل تصمیم گرفتم که بر اساس فضای حمل و نقلی روی این دیوار نقاشی کنم.
این هنرمند نقاش تصریح کرد: روی این دیوار تاکسی، اتوبوس، گاری، کشتی، اسب، پرنده و... را روی کادر اجرایی کردم.
صفایی نیا با بیان اینکه معتقدم مخاطب با دیدن طرحم به راحتی می تواند با آن ارتباط برقرار کند، گفت: اثر را به صورتی روی دیوار اجرا کردم که برای مخاطب قابل فهم و درک باشد.
وی در ادامه با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در راستای پیشرفت هنر در شهر افزود: برگزاری دوسالانه های دیوارنگاری می تواند راه را برای پیشرفت هنرمندان باز کرده و باعث شده زمانی که هنرمندان در حال اجرای طرح های خود هستند با مردم ارتباط خوبی برقرار کنند.
به گفته این هنرمند نقاش با برگزاری این دوسالانه ها هنرمندان به صورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند و با هم صحبتی با آنها می توانند آشنایی بیشتری با خواسته و نیاز آنها پیدا کنند.
صفایی نیا تاکید کرد: هنرمندان باید بیشتر روی طرح های ایرانی کار کنند تا مردم با فرهنگ و هنر کشور بیشتر آشنا شوند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش2 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1389 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:60.000 ریال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه