دوسالانه های دیوارنگاری باعث ارتقاء و پیشرفت هنر می شود

یک هنرمند نقاش گفت: اقدامات سازمان زیباسازی در راستای برگزاری دوسالانه های دیوارنگاری باعث ارتقاء و پیشرفت هنر و همچنین شناخته شدن هنرمند می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ محمدعلی مصدق هنرمند نقاش حاضر در پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران با اشاره به ارایه اثر خود گفت: من طراح فرش هستم به همین دلیل طرح هایی که در این دو سالانه ارایه دادم نیز مربوط به نقش و نگار فرش است.
وی افزود: برای اینکه بتوانم در طرحم بهشت را ترسیم کنم از نام پردیس و بهشت برای اثرم استفاده کردم. در این اثر با استفاده از همدلی انسانها و حیوانات و همچنین وجود گل و گیاه به دنبال ایجاد حس خوب بودم.
این هنرمند نقاش ادامه داد: اقدامات سازمان زیباسازی در راستای برگزاری دوسالانه های دیوارنگاری باعث ارتقاء و پیشرفت هنر و همچنین شناخته شدن هنرمند می شود.
مصدق با بیان اینکه ادامه‌دار بودن این اقدامات باعث پیشرفت هنرمندان می شود، تصریح کرد: اکران آثار در شهر نیز باعث ایجاد حال خوب برای مردم و آشنایی آنها با هنرمندان حوزه های مختلف می شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • هدف از طراحی شهری و مبلمان آن ایجاد محیطی خلاق و بالنده برای مردمی است که در آن زندگی می کنند. محیطی با گوناگونی بسیار، زمینه خلاقیت افراد جامعه را فراهم می کند و زمینه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه