دوسالانه های دیوارنگاری می تواند هنرمندان را با یک دنیای بزرگ آشنا کند

یک هنرمند نقاش گفت: اقدام سازمان زیباسازی بسیار حرکت خوب و شایسته است و معتقدم برگزاری چنین دوسالانه هایی می تواند هنرمندان را با یک دنیای بزرگ آشنا کند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ فرشته رشوند آوئی هنرمند نقاش پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران با اشاره به ارایه طرح خود در این دوسالانه گفت: به دلیل اینکه علاقه زیادی به داستان های شاهنامه داشتم به همین دلیل اثری که انتخاب کردم نیز از مجموعه کارهای شاهنامه و برگرفته از صحنه ای است که خسرو و شیرین یکدیگر را ملاقات می کنند، بود.
وی افزود: اثر را از حالت اسطوره ای خارج کردم و طراحی را با زبان امروز و مردمی به تصویر کشیدم.
این هنرمند نقاش ادامه داد: در این تصویر پنجره هایی که روی دیوارها کشیده شده را با مفهوم باز شدن به روی مردم اجرایی کردم.
رشوند آوئی با بیان اینکه طرح خسرو و شیرین در منطقه شهرک ژاندارمری اجرایی شده است، تصریح کرد: یکی از طرح های دیگرم که در کارگر شمالی اجرایی شده مربوط به یک دیوار فرسوده است که روی این دیوار دستهایی که درختان را نگه داشته اند مشاهده می شود.
وی گفت: به دنبال آرام سازی فضای شهری و ایجاد حس خوب برای مردم شهرم بودم. همیشه دوست داشتم که آثارم برای مردم شهر یک حس فرح بخشی داشته باشند.
به گفته این هنرمند نقاش اقدام سازمان زیباسازی بسیار حرکت خوب و شایسته است و معتقدم برگزاری چنین دوسالانه هایی می تواند هنرمندان را با یک دنیای بزرگ آشنا کند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • واژه « هویت» امروزه در برخورد با مسائل مرتبط با معماری و شهرسازی در شمار واژگان پرمصرف قرار گرفته است. هویت شهر در ابتدا مفهومی قابل درک آنهم بصورتی سهل و ممتنع بنظر می رسد.…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه