برگزاری دوسالانه دیوارنگاری می تواند زمینه رشد و توانایی هنرمندان را فراهم کند

منیژه مرامی کندری هنرمند نقاش، گفت: برگزاری دوسالانه نقاشی دیواری در تهران می تواند بسیار خوب باشد چرا که تهران شهری است که می تواند زمینه رشد و توانایی هنرمندان را فراهم کند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ منیژه مرامی کندری از هنرمندان حاضر در پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران با اشاره به طرحی که به این دوسالانه ارائه کرده است، گفت: طرحم در خصوص مریم میرزاخانی بود.
وی افزود: با پیکسل های رنگی تلاش کردم که بهترین حالت چیدمانی که یک دیوار می تواند داشته باشد را روی دیوار خلق کنم. با یک سری کد و شماره گذاری به خوبی توانستم آجرها را در کنار یکدیگر چیدمان کنم.
این هنرمند نقاش ادامه داد: در تجریش این اثر را اجرایی کردم چراکه معتقد بودم این اثر در این مکان به خوبی دیده می شود.
مرامی کندری با بیان اینکه استعداد و توانایی خانم مریم میرزاخانی برای اجرای این طرح بسیار برایم حائز اهمیت بود، تصریح کرد: وی برای دخترهای سرزمین من می تواند یک هدف برای رسیدن به آرزوهایشان باشد. زنان سرزمینم می توانند با وجود همه سختی ها مراحل بزرگ علمی را به خوبی طی کنند.
به گفته این هنرمند نقاش، برگزاری نقاشی دیواری در تهران می تواند بسیار خوب باشد چراکه تهران شهری است که می تواند زمینه رشد و توانایی هنرمندان را فراهم کند هرچند که معتقدم هنرمندان هنوز در این شهر به جایگاه واقعی خود نرسیده اند اما امیدوارم به زودی شاهد چنین اتفاقی در شهر و کشور باشیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • واژه « هویت» امروزه در برخورد با مسائل مرتبط با معماری و شهرسازی در شمار واژگان پرمصرف قرار گرفته است. هویت شهر در ابتدا مفهومی قابل درک آنهم بصورتی سهل و ممتنع بنظر می رسد.…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه