فضای شهری روز به روز بهتر می شود

سنا اوصانلو معتقد است سازمان زیباسازی شهر تهران به هنرمندان بها می دهد و تلاش می کند روز به روز فضای شهری بهتر شود که مردم به کمک تلاش های بی وقفه سازمان زیباسازی بیش‌تر با هنر شهری آشنا می شوند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سنا اوصانلو نقاش دیواری درباره اثری که پنجمین دوسالانه دیوارنگاری ارائه کرده است، گفت: همیشه زنان ایران به ویژه روستایی و عشایر برای من قابل احترام هستند به همین دلیل دوست داشتم طرحی ارائه دهم که زندگی آنها را نشان دهد.
اوصانلو در ادامه بیان کرد: در این طرح زندگی و کار زنان روستایی به ویژه منطقه گیلان را نشان می دهم و برای این طرح از رنگ های شاد استفاده کردم زیرا دوست داشتم نشاط و سرزندگی آنها را به خوبی نشان دهم.
وی تاکید کرد: عنوان این اثر «خورشید و زن» است که بیانگر تلاش زنان سرزمینم برای رشد خانواده و کشورشان است. همچنین زحمات این زنان دیده نمی شود و ما به عنوان یک هنرمند وظیفه داریم تا تلاش های آنها را نشان دهیم.
این هنرمند در پایان گفت: سازمان زیباسازی شهر تهران به هنرمندان بها می دهد و تلاش می کند روز به روز فضای شهری بهتر شود. همچنین مردم به کمک تلاش های بی وقفه سازمان زیباسازی بیش‌تر با هنر شهری آشنا می شوند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه