دوسالانه دیوارنگاری هر سال بهتر از دوره های قبل برگزار می شود

بهاره قادری می گوید دوسالانه دیوارنگاری هر سال بهتر از دوره های قبل برگزار می شود که این موضوع نشان دهنده پیشرفت این دوسالانه است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، بهاره قادری نقاش دیواری درباره اثری که پنجمین دوسالانه دیوارنگاری ارائه کرده است، گفت: من دو طرح به دوسالانه دیوارنگاری ارائه کردم که هر دو طرح قبول شد. عنوان طرح اول «چرخ خیاطی» است چون من همیشه زنان ایرانی را پشت چرخ خیاطی تصور می کنم دوست داشتم این اثر را خلق کنم.
قادری در ادامه بیان کرد: کارهای من تم ایرانی دارد و در طرح دوم ایده اثر را از نقوش گلیم گرفتم که این طرح تلفیق سنتی و مدرن است و حس و حال سنت را به خوبی تداعی می کند.
وی افزود: برخلاف گلیم ها که لاکی رنگ هستند من در این طرح از رنگ های خاکستری، صورتی، آبی و...استفاده کردم زیرا رنگ شاد تاثیرگذاری بیشتری دارد.
این هنرمند در پایان گفت: دوسالانه دیوارنگاری هر سال بهتر از دوره های قبل برگزار می شود که این موضوع نشان دهنده پیشرفت این دوسالانه است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • محراب های سفالین ایرانینویسنده: کیانوش معتقدیسال چاپ :1397بررسی عنصر مهمی همچون محراب های سفالین در فضای معماری مذهبی ایران، به مثابه شناخت حقیقت و زیبایی هنر اسلامی و بدون شک یکی از راه های مهم…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه