دوسالانه دیوارنگاری فضای شهری را دگرگون کرده است

نسرین کاظمی می گوید دوسالانه دیوارنگاری فضای شهری را دگرگون کرده است زیرا به کمک طرح و رنگ های خاص شهر را از حالت یکدستی خارج کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، نسرین کاظمی نقاش دیواری درباره اثری که پنجمین دوسالانه دیوارنگاری ارائه کرده است، گفت: من طرحم را براساس قابلیت دیواری که انتخاب کردم ارائه دادم زیرا اطراف این دیوار مخروبه است و چهره زشتی به شهر داده است به همین دلیل تصمیم گرفتم از رنگ های شاد استفاده کنم تا مردم با دیدن آن لذت ببرند.
کاظمی در ادامه بیان کرد: عنوان این اثر «پرده گل گلی» است و طرح شامل یک پرده، یک کوزه و یک پنجره و بالکن است. همچنین در این اثر از رنگ های آبی و زرد بیش‌تر استفاده شده است.
وی افزود: سعی کردم از همه رنگ ها استفاده کنم و طرح حال و هوای خانه های قدیمی را تداعی می کند.
این هنرمند در پایان درباره دوسالانه دیوارنگاری گفت: به نظر من دوسالانه دیوار نگاری فضای شهری را دگرگون کرده است زیرا به کمک طرح و رنگ های خاص شهر را از حالت یکدستی خارج کرده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1391 مباحث کتاب: تبلیغات محیطی در تعریف آکادمیک به هر نوع تبلیغ خارج از نقطه نهایی خرید…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه