آثار خوبی در نوروز امسال در سطح شهر اکران خواهد شد/ امیدوارم شاهد اکران آثار هنرهای تجسمی در کل ایران باشیم

مسعود شجاعی طباطبایی استاد کارتون و کاریکاتور گفت: امیدوارم شرایطی فراهم شود که در کل ایران هم بتوانیم شاهد اکران کارهای هنرمندان جوان باشیم‌ به این دلیل که آثارهای خلق شده بسیار قابلیت دیده شدن دارند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ مسعود شجاعی طباطبایی با اشاره به برگزاری اولین‌ کارگاه هنرهای تجسمی نوروز ۹۹ گفت: برگزاری این ورکشاپ برای ارایه کار بهتر از سوی هنرمندان بسیار خوب بود.

وی افزود: هنرمندان شرکت کننده در کارگاه‌های مختلف کارهای یکدیگر را رصد می‌کنند و اینگونه از ارایه کارهای تکراری جلوگیری می‌شود.

استاد کارتون و کاریکاتور با بیان اینکه فضای رنگی در کارگاه هنرهای تجسمی باید برای دوستان تعریف‌ می‌شد، عنوان کرد: اگر فضای رنگی برای هنرمندان تعریف می‌شد می‌توانستند کارهای بسیار بهتری ارایه دهند که متناسب با حس و حال عید و اعیاد شعبانیه باشد.

شجاعی طباطبایی ادامه داد: هنرمندان کارهای بسیاری خلاقانه ای در کارگاه هنرهای تجسمی ارایه دادند. بهترین‌ها در عرصه کارتون و کاریکاتور از تمام ایران در کارگاه شرکت کردند و توانستند آثار فوق العاده ای خلق کنند.

به گفته وی امیدوارم شرایطی فراهم شود که در کل ایران هم بتوانیم شاهد اکران کارهای هنرمندان جوان باشیم‌ به این دلیل که آثارهای خلق شده بسیار قابلیت دیده شدن دارند.

این استاد هنرمند در ادامه با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های هنری برای بهتر شدن کارها استفاده کنیم، یادآور شد: گاهی نیازمند هم افزایی بیشتر هستیم‌ به همین دلیل امیدوارم در کارگاه‌ها بعدی شاهد نزدیکی بیشتر هنرمندان با یکدیگر باشیم.

شجاعی طباطبایی با بیان اینکه برگزاری کارگاه‌های مختلف از سوی سازمان زیباسازی اتفاق بسیار خوبی است، گفت: خروجی آثار از این کارگاه‌ها نیز عالی است. مردم شهر تهران از کارهای خلاقانه در شهر لذت زیادی خواهند برد.

وی تاکید کرد: سازمان زیباسازی مسیر خوبی در پیش گرفته و از توانایی و ظرفیت هنرمندان به نحو احسن استفاده می‌کند. اینکه سازمان زیباسازی از پیشکسوتان رشته‌های هنری هم برای حضور در کارگاه‌های مختلف دعوت می‌کند بسیار ارزشمند است.

استاد رشته کارتون و کاریکاتور افزود: هنرمندان با همه وجود برای رساندن پیام شاد به شهروندان تلاش کرده‌اند به همین‌ دلیل در نوروز شاهد اکران آثار خوبی در سطح شهر خواهیم بود.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه