ورکشاپ هنرهای تجسمی فرصت خوبی برای نشان دادن مهارت هنرمندان است

استاد رشته خوشنویسی گفت: با وجود اینکه شرکت کنندگان در رشته خوشنویسی بسیار حرفه ای هستند اما تاکنون کسی مهارت آنها را کشف نکرده بود. خوشبختانه این ورکشاپ فرصت خوبی برای نشان دادن مهارت این خوشنویسان فراهم کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ محمدعلی قربانی با اشاره به برگزاری اولین کارگاه کشوری هنرهای تجسمی نوروز ۹۹ گفت: هنرمندانی که در این ورکشاپ شرکت کرده‌اند همگی برگزیدگان هنرهای تجسمی از کل کشور هستند به همین دلیل معتقدم در نوروز امسال شاهد ارایه آثار فاخر از سوی این هنرمندان خواهیم بود.

وی افزود: با وجود اینکه این هنرمندان در رشته خوشنویسی بسیار حرفه ای هستند اما تاکنون کسی مهارت آنها را کشف نکرده بود. خوشبختانه این ورکشاپ فرصت خوبی برای نشان دادن مهارت این خوشنویسان فراهم کرده است.

این استاد خوشنویس در ادامه با تاکید بر اینکه معتقدم هنر خوشنویسی به صورت مستقیم با معنا در ارتباط است، بیان کرد: خاطرات مردم و فرهنگ کشور ما با خوشنویسی عجین شده است چراکه گذشتگان ما میراث کشور را از طریق خوشنویسی به دست ما رسانده‌اند.

قربانی با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در راستای برگزاری کارگاه‌های مختلف هنری افزود: این اقدامات تاثیرات بسیار زیادی دارد.

وی با بیان اینکه هنرمندان با اشتیاق زیادی در این کارگاه شرکت کرده اند، تصریح کرد: خاطرات و تجربیاتی که این هنرمندان با خود از این کارگاه میبرند بسیار زیاد است.بر این باورم هرچه بنیه هنرمندان را با روحیه دهی و ساپورت مالی تقویت کنیم می توانیم شاهد ارایه کارهای بسیار خوب از سوی این افراد باشیم.

به گفته این استاد خوشنویس هنرمندان با استفاده از توانایی های خود می توانند کارهای بسیار فاخری برای کشور تولید کنند.

قربانی با تاکید بر اینکه سازمان زیباسازی حلقه واسط بین هنرمند و مردم است، یادآور شد: تنها با ادامه دار بودن کارگاه های مختلف می توانیم شاهد ارایه کارهای بهتر از سوی هنرمند برای شهر تهران باشیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • بنظر می رسد شهرسازی مدرن بطور وحشتناک و نگران کننده ای عاری از انگیزه های هنری شده است. این شهرسازی تنها توانسته احجام مکعب شکلی را بعنوان ساختمان با یکنواختی ملال آورشان، جایگزین غنای شهرسازی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه