برگزاری کارگاه هنرهای تجسمی نشان دهنده تحقق شعار تهران شهری برای همه است

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: فراخوان عمومی سازمان زیباسازی برای حضور هنرمندان در این کارگاه بسیار حرکت خوبی بود، این حرکت نشان دهنده تحقق شعار تهران شهری برای همه است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ زهرا بهروزآذر در بازدید خود از اولین کارگاه هنرهای تجسمی که در خانه اتحادیه در حال برگزاری است، گفت: برگزاری این کارگاه اتفاق بسیار خوبی برای شهر تهران است چراکه تاکنون کارگاهی با این وسعت که با حضور گسترده ای از هنرمندان در رشته های مختلف برگزار شود را شاهد نبوده ایم.

وی با بیان اینکه برگزاری این رویداد می تواند در شهر تهران بسیار ماندگار شود، افزود: این کارگاه می تواند الگویی باشد برای سایر برنامه هایی که ما در شهر تهران داریم.

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در راستای برگزاری کارگاه های مختلف هنری تصریح کرد: تبلیغات محیطی تنها کالایی که به صورت عمومی در شهر تهران به صورت برابر عرضه می شود و این انتقال حال خوب بسیار مستقیم و صریح از طریق این سازمان در حال انجام است.

بهروزآذر ادامه داد: تبلیغات محیطی بدون هیچ تفاوتی به همه اقشار و مخاطبان جامعه نمایش داده می شود. تبلیغات محیطی که از سوی سازمان زیباسازی انجام می شود بسیار نقش موثری برای شهر تهران دارد.

به گفته مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران سازمان زیباسازی شهر تهران طی ماه های گذشته بسیار خوب عمل کرده و همه شاهد این عملکرد خوب هستیم.

وی با توجه به برگزاری این کارگاه یادآور شد: فراخوان عمومی سازمان زیباسازی برای حضور هنرمندان در این کارگاه بسیار حرکت خوبی بود، این حرکت نشان دهنده تحقق شعار تهران شهری برای همه است.

بهروزآذر اضافه کرد: امیدوارم چنین فراخوان هایی ادامه دار باشند تا همه مردم در هر سطحی بتوانند در این فراخوان ها شرکت کنند.

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: بر این باورم که با توجه به برگزاری چنین کارگاه هایی شاهد اکران تصاویر بسیار خوب در ایام نوروز در شهر تهران باشیم. آثاریی که در سطح شهر اکران می شوند می توانند انتقال دهنده حس خوب به همه هموطنان کشور است.

وی افزود: امیدوارم برگزاری کارگاه هایی از این دست در تمام 365 روز از سال ادامه داشته باشد و تنها مختص به یک ایام خاص نباشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • محراب های سفالین ایرانینویسنده: کیانوش معتقدیسال چاپ :1397بررسی عنصر مهمی همچون محراب های سفالین در فضای معماری مذهبی ایران، به مثابه شناخت حقیقت و زیبایی هنر اسلامی و بدون شک یکی از راه های مهم…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه