مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد:

تهران میزبان اکران آثار برگزیده ایام سوگواری حضرت زهرا(س)

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) اکران‌هایی به همین مناسبت از آثار برگزیده فراخوان «سوگواری فاطمی» در شهر اکران شد.
به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ دکتر برزین ضرغامی ‌ضمن بیان این مطلب افزود: اکران‌های فرهنگی به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) از شب گذشته در شهر تهران آغاز شده که در این اکران‌ها آثار حاصل فراخوان «سوگواره فاطمی» ‌به نمایش درآمده است.
وی ادامه داد: امیدواریم با آثار به نمایش در آمده در این ایامی ‌که متعلق به حضرت فاطمه زهرا(س) است و با فضاسازی‌ای که در سطح شهر اتفاق افتاده حال و هوای شهر به سمت عزاداری حضرت زهرا(س) برود.
ضرغامی ‌تصریح کرد: علاوه بر سازه‌های سازمان زیباسازی، سازه‌های مناطق و تجاری در اختیار این اکران قرار گرفته است. همچنین در میادین هفت تیر و فاطمی ‌به منظور آماده سازی محیط برای اجتماع عزاداران در روز شهادت حضرت زهرا(س) سازمان زیباسازی کار فضاسازی و اطلاع رسانی را به عهده گرفت.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: غلامرضا مقصودی در طراحی شهری کوشش شهرسازان و معماران همواره برای خلق فضاهای مطلوب و سودمند برای استفاده بهتر انسان‌ها بوده‌است که برای رسیدن به این هدف، اطلاع از نحوه‌ی برخورد و رفتار انسان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه