اجرای طرح دیوارنگاری در منطقه ۶

طرح دیوارنگاری فریبا بروفر در منطقه ۶ با حمایت و از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران اجرا می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، فریبا بروفر نقاش دیواری درباره طرح خود در منطقه ۶ تهران گفت: طرح دیوارنگاری با موضوع منتخب چهارمین دو سالانه دیوارنگاری شهری تهران در منطقه ۶، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، کوچه مجد و جداره هتل آروین آماده اجرا است که این طرح با حمایت سازمان زیباسازی شهر تهران اجرا می شود.
بروفر در ادامه بیان کرد: ما در سطح شهر طرح های مینیاتوری و نقاشی ایرانی خیلی می بینیم که من تصمیم گرفتم با روش و تکنیک خودم و با استفاده از تکه های رنگی فرم های جدیدی به وجود آورم و به نوعی شخصی سازی کنم.
وی افزود: در این طرح از نقاشی های ایرانی الهام گرفته ام و به نوعی بازی با فرم ها است. برای این طرح از رنگ اکریلیک استفاده شده است که این طرح موضوع خاصی ندارد و یک کار تزئینی است.
این هنرمند در ادامه خاطرنشان کرد: من در این طرح از تکنیک های شخصی استفاده کرده ام. تصویر این طرح واضح دیده نمی شود ولی می توان حدس زد که طرح درباره چه موضوعی است.
وی در پایان گفت: اجرای این طرح از چند روز آینده شروع می شود و تا اواسط بهمن ماه سال جاری آماده اکران است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • فصلنامه "حرفه - هنرمند" شماره 37 که در تابستان 90 انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "پدیداری روح تاریخی در مجسمه های شهر" اختصاص داد        برای دریافت این مطلب می توانید اینجا را کلیک…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه