اجرای طرح دیوارنگاری با موضوع یادمان شهید علیرضا افشار

طرح دیوارنگاری ساره ارباب در منطقه ۷ تهران با حمایت و از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران اجرا می شود
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، ساره ارباب نقاش دیواری درباره طرح خود در منطقه ۷ تهران گفت: طرح دیوارنگاری با موضوع یادمانی شهید علیرضا افشار در منطقه ۷، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، دیوار مشرف به اتوبان شهید مدرس آماده اجرا است که این اقدام با حمایت و از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران انجام می شود.
ارباب در ادامه بیان کرد: ورکشاپی با موضوع شهدا برگزار شد که طرح من در این ورکشاپ انتخاب شد.
وی افزود: در بیش‌تر طرح ها و عکس هایی که از شهید علیرضا افشار می بینیم یک میکروفون در دست دارند که من به موزه ای که پدرشان درست کرده بود رفتم و از بین عکس ها عکسی را برای این طرح انتخاب کردم که در عکس میکروفون به دست نداشتند. این طرح روی همان دیوار قبلی اجرا شده و طرح یک پرتره از صورت این شهید است که صورتشان خندان است و میکروفون حذف شده است.
این هنرمند در پایان گفت: فضای کار و طرح ساده است که کمی از نرم افزارهای گرافیکی برای این طرح استفاده شده است و در این طرح از رنگ های پیرامون استفاده شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • سازمان زیباسازی شهر تهران به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کتاب " تهران تا انتها حضور" را منتشر کرد. موضوع راهپیمایی هایی که به مناسبت انقلاب اسلامی ایران در تهران انجام شده است در کتاب…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه