اجرای طرح دیوارنگاری «حیرانی» در سعادت آباد

طرح دیوارنگاری رسول عباسی در منطقه ۲ با حمایت و از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران اجرا شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، رسول عباسی نقاش دیواری درباره طرح خود در منطقه ۲ تهران گفت: طرح دیوارنگاری مصوب دوسالانه چهارم با عنوان «حیرانی» در منطقه ۲، سعادت آباد، حد فاصل چهار راه سرو و میدان کاج، بعد از خیابان بخشایش اجرا و تکمیل شده است که اجرای این طرح ۱۲ روز طول کشید.
عباسی در ادامه بیان کرد: طرح «حیرانی» منتخب دوسالانه چهارم دیوارنگاری شده بود که با حمایت و از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران اجرا شد. این طرح اشاره به حیران بودن انسان های امروزی در فضای معماری مدرن دارد زیرا ما در فضای معماری جدید امروز از هویت اصلی خود دور شده ایم.
وی افزود: در این کار از رنگ اکریلیک استفاده شده است و چون می خواستم گم شدن آدم ها در فضای امروزی را نشان دهم یک بعد ایجاد کردیم تا مفهوم قابل درک باشد.
این هنرمند در پایان گفت: در این طرح سعی کردیم از تصویرسازی دور شویم و از فضای معماری استفاده کردیم که با حمایت سازمان زیباسازی شهر تهران کار به خوبی انجام شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:زیباسازی و منظر شهری (مقالات و آراء نشست¬های تخصصی)- زمستان 1389 ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه