اجرای طرح دیوارنگاری در میدان گلچین

طرح دیوارنگاری کیارش همدانی در منطقه ۱۷ با حمایت و از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران اجرا می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، کیارش همدانی، هنرمند نقاش درباره طرح خود در منطقه ۱۷ گفت: طرح دیوارنگاری مصوب شورای هنری با موضوع گستره هنرمندانه رنگ در شهر در منطقه ۱۷، میدان گلچین، جداره های غربی زیر گذر گلچین در حال اجرا است که کار از ۱۰ روز پیش آغاز شده و تا یک هفته آینده کار بر روی دیوار غربی تمام می شود.
همدانی در ادامه بیان کرد: دیوار غربی حدود ۷۲۰ متر است که شاید کار بر روی دیوار شرقی را هم انجام دهیم البته دیوار شرقی بزرگتر است. طرح قبلاً چیز دیگری بود و یک سری رشته کوه در کنار هم به شکل مثلث های رنگی بودند و تبدیل به کوه شده بودند.
وی افزود: مسىولین سازمان زیباسازی طرح را پذیرفتند ولی چون این طرح یک دیوار با ارتفاع بلند لازم داشت کمی آن را تغییر دادیم. قبلاً برای زیرگذرها از کاشی استفاده می شد ولی رویکرد سازمان تغییر کرد و قرار شده زیر گذرها را با استفاده از نقاشی دیواری پوشش دهیم.
کیارش همدانی در ادامه تاکید کرد: در حال حاضر برای طرح از همان مثلث ها استفاده کردیم که ۱۱ رنگ دارند و مثلث ها در کنار هم قرار گرفته اند. طول کار ۱۲۰ متر و عرض کار از یک متر تا شش متر است.
وی در پایان گفت: شکل هندسی کوهها حفظ شده است و من از سازمان زیباسازی شهر تهران برای اجرای طرح های متفاوت و متنوع قدردانی می کنم زیرا فضای شهری ما نسبت به گذشته خیلی تغییر کرده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مترجم : علیرضا صدرمحمدی ناشر : انتشارات سیته تبلیغات محیطی در کشور ما دارای بیش از 100 سال سابقه است. تبلیغات بر روی دکه ها، سردر مغازه ها و بر روی تراموای اسبی ای که…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه