اجرای طرح «یادمان شهدای محله قلعه نو» در منطقه ۲۰

طرح دیوارنگاری «یادمان شهدای محله قلعه نو» در منطقه ۲۰ تهران اجرا می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مهدی مرادی مجری طرح دیوارنگاری«یادمان شهدای محله قلعه نو» درباره این طرح، گفت: قرار است طرح دیوارنگاری «یادمان شهدای محله قلعه نو» اجرا شود که متراژ آن حدود ۲۰۰ متر مربع بوده و برای متریال این طرح از رنگ اکریلیک استفاده می شود.
مرادی در ادامه بیان کرد: قرار است روی دیوار اسامی شهدای قلعه نو نوشته شود که در وسط یک محراب وجود دارد و در دو طرف محراب اسامی ۱۵ شهید نوشته می شود و در بالای محراب عنوان «یادمان شهدای محله قلعه نو» نوشته می شود.
وی افزود: شروع کار از۱۰ دی ماه سال جاری است و تا هفته آینده اجرای آن تمام می شود و سپس این طرح رونمایی می شود.
مجری طرح «یادمان شهدای محله قلعه نو» تاکید کرد: در یک طرف محراب اسامی شهید مصطفی جعفر طالب آبادی، شهید جواد اردستانی، شهید حسین غلام پور، شهید محمد حسین کربلایی، شهید محمد تقی تاجیک، شهید رجبعلی موسی آبادی و پاسدار هاشم نفری نوشته می شود.
مهدی مرادی در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین در طرف دیگر محراب اسامی شهید ابوالفضل نمکی، شهید منصور تقوایی، شهید حاج ایوب تاجیک، شهید نعمت الله سهرابی شاد، شهید روح الله تاجیک، شهید حمید اردستانی، شهید عباس زارع و شهید منصور تاجیک نوشته می شود.
مرادی در پایان گفت: اسامی این شهدا توسط سازمان زیباسازی شهر تهران انتخاب شده است که نشانی دقیق این دیوارنگاری واقع در منطقه ۲۰، جاده ورامین، ابتدای محله قلعه نو است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه