استفاده درست رنگ در سطح شهر مهم و ضروری است

زهرا صفی آبادی می گوید طرح گستره هنرمندانه رنگ در شهر و تاثیرش در هنر شهری به ویژه نقاشی دیواری خیلی مهم و ضروری است البته مهم این است که درست و به جا استفاده شود زیرا اگر درست استفاده شود تاثیر مثبت و اگر به درستی استفاده و اجرا نشود نتیجه کاملا منفی خواهد داشت.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، زهرا صفی آبادی نقاش دیواری درباره طرح خود گفت: اسم اثر«موجودات خیالی من» است که این اثر آذر ماه تا دوم دی ماه اجرا شد و تکنیک آن استفاده از اکریلیک بود.
صفی آبادی در ادامه بیان کرد: این نقاشی دیواری در منطقه 20، خیابان فدائیان اسلام، اتوبان کریمی شرق، روبه روی ابن بابویه اجرا شده است. برای گستره هنرمندانه رنگ اردیبهشت ماه فراخوانی منتشر شد و براساس آن فراخوان این نقاشی دیواری انتخاب و اجرا شد.
وی درباره ابعاد طرح تاکید کرد: ابعاد طرح «موجودات خیالی من» حدود 400 متر است و تلاش کردم از فرم های رنگی مناسب استفاده کنم زیرا رنگ تاثیر مثبتی روی نشاط و شادی مخاطبان می گذارد.
این هنرمند افزود: شهردار تهران تاکید زیادی روی استفاده از رنگ های شاد و متنوع در سطح شهر دارد زیرا رنگ های شاد تاثیر خوبی روی روحیه مردم می گذارد.
زهرا صفی آبادی در ادامه خاطرنشان کرد: طرح گستره هنرمندانه رنگ در شهر و تاثیرش در هنر شهری به ویژه نقاشی دیواری خیلی مهم و ضروری است البته مهم این است که درست و به جا استفاده شود زیرا اگر درست استفاده شود تاثیر مثبت و اگر به درستی استفاده و اجرا نشود نتیجه کاملا منفی خواهد داشت.
وی در پایان گفت: خوشبختانه از نقاشی دیواری «موجودات خیالی من» استقبال خوبی شد و بسیاری از مخاطبان با آن ارتباط برقرار کردند و در همین مدت کوتاه بازخوردهای خوبی داشته است.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه