مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبرداد:

برزگداشت روز 9 دی با اکران‌ها در شهر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: به مناسبت یوم الله 9 دی، اکران‌هایی حاوی سخنان روشنگرانه مقام معظم رهبری در سطح شهر به نمایش در می‌آید.
 

به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ برزین ضرغامی‌ با بیان این مطلب افزود: به مناسبت دهه بصیرت (9 تا 19 دی ماه) و روز 9 دی که در تقویم به روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» نامگذاری شده است، سازمان زیباسازی شهر تهران اکران‌های ماندگار و مردمی ‌را در طرح‌های متنوع و مختلف در سطح شهر تهران آغاز کرده است.
وی اضافه کرد: در بیش از 250 سازه از سازهای پرتابل، عرشه و بیلبورد این اکران صورت می‌گیرد.
ضرغامی‌ با بیان اینکه این اکران‌ها با بهره گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری مزین شده است، افزود: 9 دی روز ایستادگی و اقتدار مردم بود و یکپارچگی و وحدت ملی کشور را به رخ جهان کشید. قطعا این حضور مردمی‌بود که روز 9 دی را ماندگار کرد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تصریح کرد: علاوه بر این اقدام، همزمان با این روز اجتماع بزرگداشت مردمی‌ساعت 14 در محل میدان امام حسین(ع) برگزار خواهد شد که سازمان زیباسازی اطلاع رسانی آن را به صورت گسترده در سطح شهر تهران انجام داده است.
وی همچنین از فضاسازی فضای داخل میدان امام حسین(ع) از سوی سازمان زیباسازی خبر داد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:زیباسازی و منظر شهری (مقالات و آراء نشست¬های تخصصی)- زمستان 1389 ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه