مدیرعامل سازمان زیباسازی خبر داد:

اکران ویژه میلاد حضرت مسیح در شهر تهران

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: با توجه به فرارسیدن سالروز ولادت حضرت مسیح و آغاز سال نوی میلادی اکران ویژه همراه با تبریک این ایام در سطح شهر تهران آغاز می‌شود.
 

به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ دکتر برزین ضرغامی ‌با بیان این مطلب افزود: به احترام اقلیت‌های دینی اکران‌هایی به مناسبت ولادت حضرت مسیح و آغاز سال نوی میلادی در سطح شهر نصب خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه هدف از این اکران احترام به اقلیت‌های دینی و سهیم شدن در شادی آنها است، ادامه داد: این اکران‌ها با طرح‌های فرهنگی و همکاری خلیفه گری ارامنه و آشوریان به زبان فارسی و ارمنی تهیه و اکران می‌شود.
ضرغامی‌ اضافه کرد: علاوه بر اینکه این طرح‌ها در محل‌های مختلف تهران صورت می‌گیرد، در محل‌هایی که ارامنه در آنها ساکن هستند یا کلیساهای آنها قرار دارد از جمله خیابان 30 تیر، میدان ونک، محله مجیدیه، خیابان میرزای شیرازی و ... انجام می‌شود.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: طراحی این اکران‌ها از طرف سازمان زیباسازی انجام شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • به کوشش: محمدحسن حامدی سال چاپ: ۱۳91 هنر مجسمه سازی در ایران اوج و حضیض های بیشماری را شاهد بوده است، چه به عقیده بسیاری از صاحب نظران، همین اوج و حضیض های تاریخی این…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه