از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران منتشر شد:

فراخوان طراحی نماد حجمی میدان قیام

فراخوان طراحی نماد حجمی میدان قیام از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران منتشر شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این سازمان با توجه به اهمیت و به منظور یادآوری وقایع و ارزش های تاریخی با بهره مندی از آثار هنری در فضاهای شهری و ایجاد فضای ارتباطی این آثار با شهروندان، با انتشار فراخوانی برای طراحی نماد حجمی میدان قیام از هنرمندان و معماران دعوت کرده طرح های پیشنهادی خود را در قالب المان و مجسمه شهری مرتبط با نام میدان و رعایت شرایط فراخوان ارائه کنند.
بر اساس آنچه در این فراخوان آمده؛ مهلت ثبت نام و دریافت طرح تا 15 بهمن ماه سال جاری با شرایطی همچون داشتن ارتباط موضوعی و مفهومی ایده ها و طرح های ارائه شده با نام و تاریخچه میدان، درنظر گرفتن ویژگی های لازم برای ارتباط بصری و محیطی با فضای تعیین شده محل اجرای اثر، اصالت طرح و پرهیز از هرگونه کپی برداری از آثار هنرمندان ایرانی و خارجی و ... است.
داوری و انتخاب آثار براساس نگاه هنرمندانه، خلاق و طراحی و اجرای حرفه ای از سوی شورای تخصصی آثار حجمی انجام و تایید نهایی طرح ها از طریق بررسی ماکت اجرایی صورت می گیرد.
همچنین فضاسازی محل نصب اثر مورد تأکید است و هنرمند باید در صورت نیاز، طراحی پایه و محوطه نصب اثر را نیز همراه ماکت ارائه نماید که ماکت ارسالی باید از مصالح مقاوم باشد و نتایج پس از زمان داوری از طریق سایت سازمان اعلام می گردد.
نشانی دبیرخانه مرکز فعالیت های مجسمه سازی، پاسداران، میدان هروی، خیابان وفامنش، کوچه جمالی شرقی، پلاک 12، مدیریت آثار حجمی (عمارت عین الدوله) است و علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن 22969744 تماس بگیرند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مفهوم زیبایی شناسی، موضوعی است که در گذر زمان همواره دستخوش دگرگونی ها و تحولات فراوانی بوده است. این مفهوم دارای وجوه و ابعاد مختلفی است که شناسایی آن برای مدیران در سطوح مختلف مدیریتی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه