طاهر شیخ‌ الحکمایی: مخاطبان با سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران ارتباط برقرار کرده‌اند

طاهر شیخ‌الحکمایی معتقد است، مخاطبان با سمپوزیوم‌ مجسمه‌سازی تهران ارتباط برقرار کرده‌اند و باید کاری کنیم این ارتباط‌ها بیش‌تر شود و تداوم یابد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران طاهر شیخ‌الحکمایی مجسمه‌ساز پیشکسوت، درباره نهمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران گفت: به طور کلی برگزاری سمپوزیوم در ایران و شهر تهران لازم و ضروری است و نباید وقفه‌ای در برگزاری آن به وجود آید؛ زیرا این وقفه به ماهیت کلی سمپوزیوم‌ها ضربه می‌زند پس در نتیجه باید این سمپوزیوم‌ به طور مداوم و مستمر برگزار شود.

شیخ‌الحکمایی در ادامه بیان کرد: سمپوزیوم مجسمه‌سازی پس از نزدیک به یک دهه توانسته در عرصه مجسمه‌سازی کشور تحول ایجاد کند البته باید با برنامه‌ریزی پیش رویم، زیرا اگر هدف نداشته باشیم و فقط به فکر برگزاری باشیم به نتیجه دلخواه نمی‌رسیم.

این مجسمه‌ساز که سابقه حضور در سمپوزیوم‌های بین‌المللی در سایر کشورها را در کارنامه هنری خود دارد افزود: به نظر من سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران باید به متریال‌های دیگری به غیر از سنگ هم توجه کند و باید سمپوزیوم با آهن یا چوب هم برگزار شود زیرا ما به همه متریال‌ها نیاز داریم و نباید فقط به سنگ توجه کنیم و متریال‌های دیگر را از یاد ببریم.

طاهر شیخ‌الحکمایی در ادامه تاکید کرد: مخاطبان با سمپوزیوم‌ مجسمه‌سازی تهران ارتباط برقرار کرده‌اند و باید کاری کنیم این ارتباطات بیش‌تر شود و تداوم یابد.

نهمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران تا 4 آذرماه در منطقه گردشگری عباس آباد، مجاور بوستان نوروز در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مجموعه  مقالات به کوشش:  مرکز پژوهشی هنر، معماری و شهرسازی نظر سال چاپ:  1392رشـد مباحـث مربـوط به پیاده روی و پیاده راه هـا و توجه به عابر پیاده به عنوان سرمایه شهر و شکل گیری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه